Novinky z našeho Facebook kanálu

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
3 týdny nazpět

Další realizace pergoly v Berouně - zkouška výrobku ... Zobrazit víceZobrazit méně

3 týdny nazpět

Nová realizace atypické pergoly v Brně ... Zobrazit víceZobrazit méně

4 měsíci nazpět

Internorm letos slaví 90. výročí ... Zobrazit víceZobrazit méně

Internorm letos slaví 90. výročíImage attachmentImage attachment
5 měsíci nazpět

Novinka pro rok 2021

NOVÝ OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM MB-79N S TEPELNOU IZOLACÍ

MB-79N je nejmodernější ekonomický okenní a dveřní systém v nabídce Aluprof. Byl zaveden s myšlenkou na splnění zvýšených požadavků na tepelnou izolaci. Používá se pro výrobu konstrukcí, mezi které patří pevná, otvíravá, výklopná, výklopná otvíravá a výklopná posuvná okna, vnější jednokřídlé a dvoukřídlé dveře a také řešení vitrín s dveřmi. Kromě ekonomické verze MB-79N E s jednokomponentním středovým těsněním v oknech a verze MB-79N ST s dvoukomponentním středovým těsněním má výrobek variantu MB-79N SI s nejlepší tepelnou izolací, s profily vybavenými izolačními vložkami a dvoukomponentním středovým těsněním. U vnějších dveří je dostupná také varianta MB-79N SI+ s izolačními vložkami uvnitř profilů a středovým těsněním.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Novinka pro rok 2021

NOVÝ OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM MB-79N S TEPELNOU IZOLACÍ

MB-79N je nejmodernější ekonomický okenní a dveřní systém v nabídce Aluprof. Byl zaveden s myšlenkou na splnění zvýšených požadavků na tepelnou izolaci. Používá se pro výrobu konstrukcí, mezi které patří pevná, otvíravá, výklopná, výklopná otvíravá a výklopná posuvná okna, vnější jednokřídlé a dvoukřídlé dveře a také řešení vitrín s dveřmi. Kromě ekonomické verze MB-79N E s jednokomponentním středovým těsněním v oknech a verze MB-79N ST s dvoukomponentním středovým těsněním má výrobek variantu MB-79N SI s nejlepší tepelnou izolací, s profily vybavenými izolačními vložkami a dvoukomponentním středovým těsněním. U vnějších dveří je dostupná také varianta MB-79N SI+ s izolačními vložkami uvnitř profilů a středovým těsněním.Image attachmentImage attachment
10 měsíci nazpět

CENTRUM KŘIŽÍKOVA - video představení ... Zobrazit víceZobrazit méně